Snubní prsteny

Couple Excelent

Nechte se unášet zlatými šperky COUPLE. Významný životní krok, aby se stal opravdu ten nejkrásnější, pro tuto příležitost Vám nabízíme zlaté snubní prsteny z kolekce COUPLE. Zhotovíme Vám dle Vašich požadavků snubní prsteny ze žlutého nebo bílého zlata. Vyjímečný šperk a originální vzhled je umocněn precizním zpracováním. K našim šperkům zajišťujeme celoživotní servis a údržbu. Děkujeme, že zlatý šperk z naší kolekce proměníte v symbol manželské smlouvy.

Retofy

Snubní prsteny značky RETOFY se díky své kvalitě, modernosti a cílenému marketingu čím dál tím více dostávají do obecného podvědomí vás zákazníků.

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili celou škálu prémiových modelů pro každého. Jsou zde zastoupeny jak modely pro nejnáročnější klientelu zcela osázené brilianty, tak i odlehčené cenově dostupné snubní prsteny.


Ukázka produktů

Zlatnictví Rýdl

V exkluzivní nabídce vám nabízíme zásnubní prsteny a snubní prsteny ze 14-ti a více karátového zlata nebo kombinace zlata a stříbra, které si můžete zde rovnou objednat. Základním pilířem Zlatnictví Rýdl je zakázková výroba, návrhy šperků a opravy, ale také kompletní servis spojený s oborem zlatnictví a klenotnictví. Naše vlastní modely jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací, tak je pouze na vás jak budou Vaše snubní prsteny vypadat.


Ukázka produktů

Crown

V těchto dnech přichází na trh společnost CrownCZ s novou kolekcí snubních prstenů Super light, která je cenově dostupná pro každého zákazníka. Prsteny svým kvalitním zpracováním přesvědčí i nejnáročnějšího zákazníka. Předností nabídky je rychlost dodání – do 3 dnů a rytí zdarma. U všech modelů garantujeme vysokou kvalitu výrobků a přesnost jejich zhotovení.


Ukázka produktů

Hejral

Snubní prsteny jsou symbolem lásky a věrnosti dvou lidí. Firma Hejral Kov a šperk s více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi s výrobou snubních a zásnubních prstenů Vám nabízí vysokou kvalitu, profesionální přístup, originální design snubních a zásnubních prstenů v klasickém i luxusním provedení, krátké dodací lhůty.

Snubní a zásnubní prsteny vyrábíme z kvalitních materiálů – bílého, žlutého a červeného zlata, příp. stříbra, jejichž složení odpovídá normě o složení slitin drahých kovů, je ověřeno a označeno státním puncem.

Z našich snubních prstenů Vám doporučujeme novou kolekci ELIŠKA – kombinace bílého zlata s rutheniem a brilianty bílé nebo černé barvy.

Na základě konzultací s našimi zlatníky lze většinu snubních prstenů upravit dle individuálních přání a představ zákazníka – šířku, výšku, barevnou kombinaci, povrchovou úpravu – leštění, matování, broušení, pokovení rhodiem či rutheniem. Vnitřní rytinu do snubních prstenů provádíme ZDARMA.

Snubní prsteny jsou standardně osazeny kubickými czirkony. Stále větší oblibě se u našich zákazníků těší osazování snubních prstenů brilianty pro jejich výjimečnost a současně příznivou cenu.

Originalitu našich snubních a zásnubních prstenů potvrzuje naše výrobní značka VH.


Ukázka produktů