Hodinky a hodiny

TISSOT

Hodinky Tissot mají svojí tradici od roku 1853 a známost tohoto hodinářského loga je skutečně velkolepá. Ve slušné kvalitě zde máme hodinky krásných designů s různými typy strojků. Tissot patří do koncernu Swatch Group a v tomto společenství hraje skutečně významnou roli. Jeho prodejnost je přímo spojená s kreativní modelovostí, kterou ovládají designéři značky Tissot. A Tissoty jsou inovativní, mají svůj styl a šmrnc luxusních hodinek. Nosit na zápěstí hodinky této značky znamená vyjádření smyslu pro kvalitní technický šperk s podstatou historie spojenou s mnoha inovacemi.


Ukázka produktů

Grovana


Ukázka produktů

Casio

Od kovového designu k sportovnímu provedení ve velmi rozumné ceně Cílová skupina: muži a ženy preferující cenu a módní trendy.


Ukázka produktů

DKNY

Kolekce hodinek od značky Michael Kors definuje luxus. Skládá se ze stylů pro muže i ženy. Sbírka je zaměřena na ty, kteří mají vytříbený smysl pro jemný styl. Hodinky Michael Kors využívají neobvyklých stylů jako náramek v želvovinové imitace či super ženské styly náramků v mohutném provedení až po teplé podzimní barvy, včetně plavé, hnědá a krémové. Hodinky od Michaela Korse zpravidla udávají módní trendy, přesto si však i nadále zachovávají svou jedinečnost. Pokud hledáte hodinky luxusního stylu a jedinečnou kvalitu,tak je značka Micheal Kors tou perfektní značkou pro vás.


Ukázka produktů

Michael Kors


Ukázka produktů

Boccia

Německá společnost Boccia Titanium se specializuje na výrobu šperků a hodinek z titanu. Tento jedinečný materiál má několik pozoruhodných vlastností. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Má vyšší tvrdost než ostatní kovy, ale zároveň je lehčí. Zajímavá je také jeho netečnost k vodě, atmosférickým plynům a kyselinám, díky které nekoroduje. Všechny části hodinek z produkce firmy Boccia Titanium (pouzdro, korunka, tlačítka ale i spona na řemínku, nebo tah) jsou vyrobeny z titanu. Jedná se tak o hodinky vhodné pro alergiky, nebo osoby s citlivou pokožkou.


Ukázka produktů

Meoris

Hodinky jsou vytvářeny s použitím nejmodernějších technologií a vyrobeny pouze z vysoce kvalitních antialergických a bezniklových materiálů jako jsou: pevný, odolný a přesto velmi lehký Titan, ušlechtilá nerezová ocel SS-316L, High-tech keramika, Carbon-fibre vlákna. Do hodinek jsou vsazena safírová skla odolná proti poškrábání anebo tvrzená minerální skla.

Pánské hodinky jsou všechny vodotěsné a většina modelů má sponu s bezpečnostní pojistkou proti ztrátě. Přesnost chodu zajišťují vysoce kvalitní kovové strojky: švýcarské RONDA, japonské CITIZEN-Miyota a SEIKO-Epson.


Ukázka produktů

STORM

STORM je světová značka, která se prodává na téměř 50 trzích světa trzích a vlastní butiky má ve všech důležitých trendy městech planety, od Londýna po Melbourne.


Ukázka produktů

JVD

Značka JVD byla založena v roce 1994. Zatímco se většina místních hodinářských firem zabývá distribucí zahraničních značek, my se snažíme vytvořit světovou značku, jejíž původ je v Čechách – srdci Evropy.

S logem JVD se nejprve vyráběly pouze hodinky, časem přibyly budíky a v současné době dodáváme pod touto značkou na trh kompletní hodinářský sortiment, sestavený z nejkvalitnějších produktů od nejlepších světových výrobců časomíry. Výrobky se značkou JVD neuvidíte v regálech obchodních domů, ale pouze u specializovaných obchodníků, kteří jsou schopni poradit, doporučit, případně zajistit odborný servis. Dbáme na image značky s profesionálním a dlouhodobým servisem, v hodinkách používáme vždy opravitelné kovové strojky a naším zájmem je, aby jednotlivé výrobky svému majiteli sloužily dlouhá léta. Naši práci prověřují již od roku 1992 oboroví znalci – hodináři v Čechách, na Slovensku a v Polsku. Společně se tak snažíme zlepšovat naši práci, připravovat stále dokonalejší modely podle aktuální poptávky a nejnovějších trendů. Do všech výrobků JVD se snažíme aplikovat nejnovější technologie, včetně posledních modelů hodinkových strojků. Při výrobě využíváme vždy prvotřídní materiály, které předurčují dlouhou životnost a bezproblémový chod. Každý model se pečlivě dolaďuje, prohlíží a zkouší. To vše probíhá v souladu s běžnou cenovou dostupností všech výrobků JVD. Naši koneční zákazníci jsou díky nejnovějším komunikačním technologiím stále informovanější a upřednostňují optimální poměr mezi cenou a kvalitou, což je rovněž mottem naší firmy. Věříme, že tato strategie má budoucnost.

Logo JVD prodělalo ve své historii několik grafických změn a jeho stávající podoba je dána širokým záběrem nabízených výrobků. Následující přívlastky rozdělují dané výrobky dle použitých materiálů a technologické vyspělosti.


Ukázka produktů

Bentime

Jedinečná kolekce hodinek v klasickém, sportovním i avantgardním provedení. Mezi použité materiály patří ocel, titanium, alloy – běžný kov, brass, aluminium, plast a silikon. V současné době nabízí více než 2000 modelů dámských, pánských i dětských hodinek. Pod značkou Bentime vyrábíme také nástěnné hodiny a budíky v klasických i nestandartních designech. Naleznete zde jak analogové, tak i digitální, rádiem řízené a síťové modely. Vyrábí se v různých materiálech – plast, dřevo, sklo a kov.


Ukázka produktů

Scream

Značka pro módní, trendové a extravagantní hodinky, která si za dobu svého působení na trhu získala velkou popularitu, zejména u mladých lidí. Tato kolekce je plná barev, rozmanitých tvarů a vzorů. Nespornou výhodou jsou zde i přijatelné ceny.


Ukázka produktů

Seiko

Japonská značka Seiko působí na trhu již od roku 1881 a za tuto dobu si vybudovala velice silné postavení.

Nikdy se nebála experimentovat s novými technologiemi, a proto se ji podařilo zcela změnit svět hodinařiny. Důkazem je vynález převratné technologie strojku, která funguje na bázi křemíkových krystalů – legendární strojek Quartz, jehož koncept převzali i ostatní výrobci. Dalším revolučním vynálezem jsou hodinky Seiko Astron GPS Solar, které se přizpůsobí časové zóně a nezpozdí se o více než 1 sekundu za 100 000 let.

Hodinky Seiko jsou na trhu číslem jedna v mnoha kategoriích, rovněž získaly řadu ocenění po celém světě. Nabídka modelů je velmi široká, napříč všemi cenovými relacemi, avšak vrcholem hodinařiny je řada Grand Seiko.


Ukázka produktů

Gant

GANT je značka životního stylu, která vychází z tradice amerického sportovního oblečení a nabízí moderní vysoce kvalitní neformální oblečení ovlivněné evropským stylem. Hodnoty vyznávané touto společností mají svůj základ v autentické tradici z amerického východního pobřeží s počátkem v roce 1949, kdy byla tato značka poprvé uvedena na trh. Nyní je však ve vlastnictví trojice švédských podnikatelů, kteří na ni získali práva v roce 1980. V roce 2006 byla značka Gant uvedena na Stockholmskou burzu, přičemž v březnu 2008 byly akcie této společnosti staženy z trhu a společnost byla prodána soukromé švýcarské společnosti Maus Freres.


Ukázka produktů